Chcete vedieť ako vyzerá hodina v LUMAR škole ešte predtým ako si zakúpite kurz? Príďte sa pozrieť! Na našej ukážkovej hodine získate predstavu o spôsobe výučby a priebehu vyučovacej hodiny a budú Vám poskytnuté všetky potrebné informácie o kurzoch, učebných materiáloch a cenách. Navyše si môžete nechať zdarma otestovať Vašu úroveň ovládania jazyka.

Stačí, ak si prostredníctvom formulárov na ukážkovú hodinu zvolíte dátum ukážkovej hodiny, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Ak Vám nevyhovuje žiadny z ponúknutých termínov, v píšte do poznámky dátum a čas, ktorý Vám vyhovuje najviac. V prípade nejasností alebo technických problémov pri vypĺňaní formulára nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach 0948 446 669 alebo 0949 407 502.

Kontaktné údaje
Poznámka