0949 407 502, 0948 446 669

info@lumarskola.sk

Koceľova 9, Bratislava

Referencie

 • Vo Vašej jazykovej škole som zatiaľ absolvovala len prvý kurz, určite však nie posledný. Veľmi sa mi páči metóda výučby, team lektorov a celkový dojem pri výuke. Oceňujem hlavne starostlivosť lektorov pri vysvetľovaní učiva a ich ľudský prístup. Vašu jazykovú škola určite odporučím všetkým známym :)

  Michaelaštudentka anglického jazyka

 • Navštevovala som anglický kurz STAGE 1. Nepoznala som „učenie Callanovou metodou“, iba som o nej počula. Som rada že som to vyskúšala - bolo to „interesting“. Som veľmi prekvapená, aká môže byť angličtina „easy“ - vlastne jej učenie. Na hodinách musel byť človek „ready“. Hodiny sú odlišné a to je super. Bola som veľmi, veľmi spokojná.

  Vieraštudentka anglického jazyka

 • Prístup a profesionalita Vašich lektorov je na vysokej úrovni a ich prístup k žiakom, hlavne k nám starším, ktorým to už tak rýchlo "nemyslí"je veľmi povzbudivý. Teším sa na pokračovanie kurzu od januára.

  Martaštudentka anglického jazyka

 • So službami som bola maximálne spokojná. Napriek tomu, že som asi najstaršia zo všetkých uchádzačov, v rámci vyučovania to nebolo vôbec cítiť. Prístup mladých jazykových lektorov sa mi veľmi páčil. ...

  Julianaštudentka anglického jazyka

 • Mne sa výučba anglického jazyka na vašej škole páčila. Som spokojný s vyučovacou metódou, (je to nielen náučné a efektívne, ale aj zábavné a človeka to vtiahne do výuky a je prinútený sa viac sústrediť, čo pri klasickej výučbe absentuje) ako aj s prístupom a vyučovacím spôsobom vašich lektorov.

  Romanštudent anglického jazyka

 • Milí priatelia, ak sa chcete ,,skutočne učiť ‘’cudzí jazyk, nielen preto, že je to nutnosť pri Vašej práci, ale hlavne ste nároční na seba a preferujete profesionalitu, skúste jazykovú školu LUMAR. Ja som sa rozhodla učiť angličtinu -len tak- honorár mi to nezvýši, ani plat v divadle, ale rada cestujem a okrem iného chcem stále trénovať ten dôležitý orgán, ako je mozog. Verte mi, že po tých mnohých úspešných premiérách v divadle, som na úspech a ocenenie - môžem neskromne povedať - zvyknutá. Ale keď spravím záverečný test z ďalšieho levelu angličtiny, mám pocit, akoby som znovu mala 18 a zmaturovala na jednotky.

  Vaša Zdena Studenková

Povedali o našich lektoroch...

 • Slečnu Žofiu musím veľmi pochváliť za otvorený, trpezlivý a priateľský prístup k študentom, za vynikajúcu uvoľnenú atmosféru na hodinách, za jednoduché a zrozumiteľné vysvetlenie problematiky a snahu priblížiť nám nové učivo s úsmevom a s humorom. Veľmi rád som navštevoval jej hodiny taliančiny a dúfam, že nás bude mať na Tappa 2.

 • Celá trieda bola s p. Jaroslavom veľmi, veľmi spokojná. Oceňujem jeho povzbudivý prístup k žiakom a jeho trpezlivosť . Veľmi sa mi páči jeho štýl výučby, ktorý je efektívny a žiak si z hodiny odnesie veľa. Rada by som ho stretla aj v druhej úrovni NJ.

 • Max má veľmi dobrý prístup, premyslený priebeh každej hodiny a veľkú dávku trpezlivosti. Sme len začiatočníci a všetci sme už v strednom, až v zrelšom veku, ale on to s nami hravo zvláda. Veľmi dobre vysvetľuje a keďže ho baví vyučovať, odráža sa to aj na našich hodinách.

 • Oceňujem Simonkin stály úsmev na každej hodine - vždy príde v dobrej nálade, ktorú sa na nás snaží preniesť s cieľom nás niečo nové naučiť. Som rada, keď máme brať gramatiku práve s ňou, pretože ju vie zjednodušene vysvetliť a má v tom systém. Škola hrou so Simonou...tak by som v skratke charakterizovala hodiny so Simonou.

 • Katka je veľmi dobra lektorka, s ktorou sa na hodinách naozaj nenudíme. Je vždy plná dobrej nálady, a keď sa objaví vo dverách, hneď je deň lepší. Vždy je veľmi dobre pripravená na každú hodinu a používa veľmi dobré príklady pri výučbe. Je to lektorka, ktorá si vie získať ľudí a ich pozornosť.

 • Pavol je skvelý lektor. Nemá problém ostať počas prestávky v triede a vysvetliť pripadne otázky, alebo rýchlo prebehnúť učivo minulej hodiny s niekým kto na nej chýbal. Keď budem v ďalšom kurze, bol by som rád, ak by som narazil práve na neho.

 • Denisa je vynikajuca - precvicime s ňou vsetko od A po Z a učivo nám vie super vysvetliť, takže si z hodiny odnesiem 100%. Mám za sebou množstvo jazykových škôl, ale takúto lektorku by si každá škola určite priala. V ďalšom kurze by som ju chcela stretávať čo najviac.

 • Mária má správny prístup, dobrú nemčinu a je vždy príjemná a ochotná vysvetliť veci aj opakovane. Na hodinách s ňou je vždy skvelá atmosféra. Nemčina ma vďaka Vašim lektorom začala viac baviť. :)