Referencie

Milí priatelia, ak sa chcete ,,skutočne učiť ‘’cudzí jazyk, nielen preto, že je to nutnosť pri Vašej práci, ale hlavne ste nároční na seba a preferujete profesionalitu, skúste jazykovú školu LUMAR. Ja som sa rozhodla učiť angličtinu -len tak- honorár mi to nezvýši, ani plat v divadle, ale rada cestujem a okrem iného chcem stále trénovať ten dôležitý orgán, ako je mozog. Verte mi, že po tých mnohých úspešných premiérách v divadle, som na úspech a ocenenie – môžem neskromne povedať – zvyknutá. Ale keď spravím záverečný test z ďalšieho levelu angličtiny, mám pocit, akoby som znovu mala 18 a zmaturovala na jednotky.

Vaša Zdena Studenková

Zdena Studenková

Študentka anglického jazyka

Hodiny v Lumare sú náučné, efektívne a zábavné. Oceňujem hlavne povzbudivý prístup lektorov a ich trpezlivosť pri vysvetľovaní učiva. S výučbou som nadmieru spokojná a teším sa na pokračovanie kurzu.

Andrea Zimányiová

Študentka talianskeho jazyka

Jazykovú školu LUMAR som si vybrala náhodne a bola to šťastná voľba. Priateľský a profesionálny prístup lektorov, ako aj metóda výučby vyhovuje všetkým, ktorí sa majú chuť po celý život vzdelávať. Jazykové kurzy v LUMARe vrelo odporúčam.

Adriena Bartošová, speváčka, skladateľka, hudobníčka
Adriena Bartošová

Študentka anglického jazyka

Našim študentom sa rozviazal jazyk

toto o nás povedali

Vo Vašej jazykovej škole som zatiaľ absolvovala len prvý kurz, určite však nie posledný. Veľmi sa mi páči metóda výučby, team lektorov a celkový dojem pri výuke. Oceňujem hlavne starostlivosť lektorov pri vysvetľovaní učiva a ich ľudský prístup. Vašu jazykovú škola určite odporučím všetkým známym 🙂

Michaela

Študentka anglického jazyka

Navštevovala som anglický kurz STAGE 1. Nepoznala som „učenie Callanovou metódou“, iba som o nej počula. Som rada že som to vyskúšala – bolo to „interesting“. Som veľmi prekvapená, aká môže byť angličtina „easy“ – vlastne jej učenie. Na hodinách musel byť človek „ready“. Hodiny sú odlišné a to je super. Bola som veľmi, veľmi spokojná.

Viera

Študentka anglického jazyka

Prístup a profesionalita Vašich lektorov je na vysokej úrovni a ich prístup k žiakom, hlavne k nám starším, ktorým to už tak rýchlo „nemyslí“je veľmi povzbudivý. Teším sa na pokračovanie kurzu od januára.

Marta

Študentka anglického jazyka

So službami som bola maximálne spokojná. Napriek tomu, že som asi najstaršia zo všetkých uchádzačov, v rámci vyučovania to nebolo vôbec cítiť. Prístup mladých jazykových lektorov sa mi veľmi páčil.

Juliana

Študentka anglického jazyka

Mne sa výučba anglického jazyka na vašej škole páčila. Som spokojný s vyučovacou metódou, (je to nielen náučné a efektívne, ale aj zábavné a človeka to vtiahne do výuky a je prinútený sa viac sústrediť, čo pri klasickej výučbe absentuje) ako aj s prístupom a vyučovacím spôsobom vašich lektorov.

Roman

Študent anglického jazyka

Celá trieda bola s p. Jaroslavom veľmi, veľmi spokojná. Oceňujem jeho povzbudivý prístup k žiakom a jeho trpezlivosť . Veľmi sa mi páči jeho štýl výučby, ktorý je efektívny a žiak si z hodiny odnesie veľa. Rada by som ho stretla aj v druhej úrovni NJ.

Pavol

Študent nemeckého jazyka