0949 407 502, 0948 446 669

info@lumarskola.sk

Koceľova 9, Bratislava

Prihláška individuálny kurz

Prihláška na individuálny kurz

Na individuálny kurz cudzieho jazyka sa môžete prihlásiť vyplnením nižšie uvedenej nezáväznej prihlášky, prípadne telefonicky. Po vyplnení prihlášky Vás budeme v krátkom čase kontaktovať. Prihláška je nezáväzná.  V prípade, že neviete presne určiť svoju jazykovú úroveň, stačí ak do poznámky v prihláške napíšete, že máte záujem o preskúšanie jazykovej úrovne. Preskúšanie je zdarma a prebieha vždy ústnou formou v priestoroch školy na Koceľovej 9.  Vyplnením formulára súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami a spracovaním a ochranou osobných údajov.

Meno:
Priezvisko:
Telefónne číslo:
Email: (prosím, neuvádzajte mail na doméne @yahoo.com)
Zvolte si jazyk kurzu:
Predpokladaná úroveň:
Preferované dni a čas kurzu:
Poznámka: