0949 407 502, 0948 446 669

info@lumarskola.sk

Koceľova 9, Bratislava

Prihláška detský jazykový tábor

Na detský jazykový tábor môžete svoje dieťa prihlásiť vyplnením nižšie uvedenej nezáväznej prihlášky, prípadne telefonicky. Po vyplnení prihlášky Vás budeme v krátkom čase kontaktovať. Prihláška je nezáväzná. V prípade, že neviete presne určiť jazykovú úroveň Vášho dieťaťa, stačí ak do poznámky v prihláške napíšete, že máte záujem o preskúšanie jeho jazykovej úrovne. Preskúšanie je zdarma a prebieha vždy ústnou formou v priestoroch školy na Svätoplukovej 5. Vyplnením prihlášky súhlasíte so spracovaním osobných údajov. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Priezvisko dieťaťa:
Meno dieťaťa:
Dátum narodenia dieťaťa:
Priezvisko rodiča:
Meno rodiča:
Telefónne číslo rodiča:
E-mail rodiča:
Zvoľte si kurz:
Termín tábora:
Predpokladaná jazyková úroveň dieťaťa:
Poznámka
Opíšte kód z obrázka
Opíšte kód z obrázka