Výučba kvalitnými
lektormi

Všetci naši lektori sú kvalifikovaní a skúsení odborníci v anglickom, nemeckom, talianskom a španielskom jazyku.
Sú to milí a ústretoví ľudia, s ktorými Vás vzdelávanie bude určite baviť.

Progresívne, no
overené metódy

V Lumar vyučujeme cudzie jazyku priamymi metódami, ktoré Vám v krátkom čase prinesú skutočné výsledky. Garanciou kvality výučby v našej jazykovej škole je aj garancia na výučbu Callanovou metódou.

Individuálny prístup
v malých skupinkách

Vďaka výučbe v malých skupinkách, (maximálne 5 ľudí) sa lektor môže pri výučbe sústrediť na nedostatky každého študenta v skupine, čo ma za následok rýchlejšie a bezproblémovejšie napredovanie

Úspora času
a financií

Študenti, ktorí sa učia priamou metódou, sa naučia ovládať jazyk 4x rýchlejšie v porovnaní so študentami tradičných metód. Rýchlejší progres, samozrejme, znamená nemalú úsporu času a finančných prostriedkov vynaložených na vzdelávanie.

Trvalo nízke
ceny

V Lumar veríme, že kvalitné služby je možné poskytovať za rozumnú cenu. Preto vynakladáme všetko úsilie na to, aby bola cena našich kurzov skutočne prijateľná pre všetkých záujemcov o vzdelávanie v cudzom jazyku.

Nadštandardná
výučba

Naše vyučovacie hodiny sú obohatené o množstvo doplňujúcich cvičení a hier zameraných na čo najlepšie pochopenie a upevnenie si učiva.