O nás

V LUMAR sa našim zákazníkom snažíme poskytnúť vždy viac ako očakávajú. Prečítajte si o benefitoch, ktoré štúdiom v jazykovej škole LUMAR získate aj Vy.

V jazykovej škole LUMAR sa zameriavame na výučbu anglického jazyka Callanovou metódou a nemeckého, talianskeho a španielskeho jazyka priamou metódou. Výučba prebieha v skupinách s malým počtom účastníkov (maximálne 8). V malých skupinách sa naši lektori môžu prispôsobiť Vašim individuálnym potrebám, motivovať Vás k aktívnej komunikácii a pomôcť Vám tak odbúrať bariéru, ktorá Vám bráni hovoriť v cudzom jazyku. Naše kurzy sú zamerané na rozvoj schopnosti aktívne komunikovať a porozumieť a na rozšírenie slovnej zásoby.

1. Výučba kvalitnými lektormi.

Všetci naši lektori sú kvalifikovaní a skúsení odborníci v anglickom, nemeckom, talianskom a španielskom jazyku. Sú to milí a ústretoví ľudia, s ktorými Vás vzdelávanie bude určite baviť.

2. Progresívne, no zároveň overené metódy výučby.

V LUMAR vyučujeme cudzie jazyku priamymi metódami, ktoré Vám v krátkom čase prinesú skutočné výsledky. Garantujeme Váš pokrok! Garanciou kvality výučby v našej jazykovej škole je aj to, že je držiteľom akreditácie na výučbu Callanovou metódou. Akreditáciu udeľuje Callan Method Organisation so sídlom v Londýne a získať ju môžu iba školy, ktoré spĺňajú vysoký štandard a kvalitu výučby.

3. Individuálny prístup v malých skupinkách.

Vďaka výučbe v malých skupinkách, (maximálne osem ľudí) sa lektor môže pri výučbe sústrediť na nedostatky každého študenta v skupine. Vďaka tomu budete v jazyku napredovať ešte rýchlejšie a bezproblémovejšie.

4. Úspora času a finančných prostriedkov.

Študenti, ktorí sa učia priamou metódou sa naučia ovládať jazyk 4x rýchlejšie v porovnaní so študentami tradičných metód. Rýchlejší progres samozrejme znamená nemalú úsporu času a finančných prostriedkov vynaložených na vzdelávanie.

5. Trvalo nízke ceny.

V LUMAR veríme, že kvalitné služby je možné poskytovať za rozumnú cenu. Preto vynakladáme všetko úsilie na to, aby bola cena našich kurzov skutočne prijateľná pre všetkých záujemcov o vzdelávanie v cudzom jazyku.

6. Viac ako len štandardná výučba.

Naše vyučovacie hodiny sú obohatené o množstvo doplňujúcich cvičení a hier zameraných na čo najlepšie pochopenie a upevnenie

7. Široká paleta ponúkaných kurzov skutočne pre každého.

Na výber máte kurzy so štandardnou dĺžkou i kurzy intenzívne. Ďalej sú v ponuke konverzačné, individuálne, firemné a aj zvýhodnené kurzy.

8. Výborná dostupnosť.

Zo všetkých častí Bratislavy a priľahlých obcí sa k nám dostanete rýchlo a pohodlne vďaka centrálnej polohe pri AS Mlynské Nivy a Trnavskom mýte.

9. Bezproblémové parkovanie.

Škola disponuje dvomi vyhradenými parkovacími miestami. Parkovanie je možné i v OC Central na Metodovej ulici (3 hodiny zdarma) alebo v ŠNOP na Záhradnickej ulici (1€/hodina).

10. Celoročné kurzy.

U nás máte možnosť študovať počas celého roka, t.j. bez nútených prestávok počas rôznych školských prázdnin.

11. Bezplatná ukážková hodina.

V LUMAR Vám radi ukážeme ako vyzerá výučba na našich hodinách. O nástupe na kurz sa tak môžete rozhodnúť až po tom, čo si výučbu vyskúšate priamo na sebe. Ukážková hodina je zdarma a je úplne nezáväzná.